FURNITURE / Misc. Furniture / Folding screen 7819540
nr 781 9540
FOLDING SCREEN
Asia, height: 127, wear, damages.
Asien, höjd: 127
Condition: slitage, skador
800
SEK 1800
Monday October 1 2012
at 17:24:36
700 kr
850 kr
1.200 kr
1.700 kr